Meist


TanTer Consulting on tööstuslike tootmisseadmete müügi- ja konsultatsiooniettevõte, mis alustas tegevust 1994. aastal. Paljud maailma tipptootjad on usaldanud meile enda esindusõiguse Balti riikides ja Soomes.

 

Keskendume uuenduslikele tehnoloogiatele ja seadmetootjate pikaajalistele ekspertteadmistele ning pakume eraldiseisvaid seadmeid või täislahenduses tootmisliine toiduaine-, joogi-, farmaatsia- ja kosmeetikatööstusele.

 

Leiame lahendused kiiresti areneva turu nõuetele, oleme pidevas tegevuses ja arengus valdkonna rakendusvajadustes:

tootmisseadmed - homogenisaatorid, mikserid, katlad, pesu- ja sorteerimisliinid, lõikurid, veskid, autoklaavid toodetele nagu valmistoidud, lastetoidud, supid, salatid, majonees, salatikastmed, ketšup, piimatooted, pudrud, hummus, moosid ja paljud muud tooted;  

villimis-, korkimis-, kaanetus-, kuivatus ja sildiseadmed – topsi-, pudeli- ja pehme pakendi villijad, tuubivillijad, kaanetus ning korkimisseadmed, kuivatus- ja sildimasinad;

pakkeseadmed - tray ja kastivormijad, pudelite, topside ja tuubide pakkemasinad, automatiseeritud pakkeliinid ning robotlahendused karpi ja tray´le või kasti pakendamiseks.

 

Meie kliendid on Balti riikide ja Soome toiduaine-, joogi-, kosmeetika- ja ravimitööstuse tootmisettevõtted, kes hindavad asjatundlikku ja personaalset lähenemist.

 

Eesmärk on vastata individuaalsetele nõudmistele ja toetada kliente, pakkudes täisväärtuslikke lahendusi, mis on võimalikult täpselt kohandatud vajadustele. Austame individuaalsust, edendades samal ajal meeskonnatööd ning oleme pühendunud uuenduslike ja nõustatud lahenduste kaudu lisaväärtuse loomisele.