Seadmed

Mikser

Toormassi homogeenseks segamiseks või maitsestamiseks.

 

Formeerija

Formeerimismasin moodustab soovitud kuju ja kaaluga toorsegu portsjonid.

Paneerimine

Paneerimisseadmed erineva kontsistentsiga ainete kandmiseks tootele: vedelad segud ja marinaadid, peene- ja jämedateralised katted. 

 

 

 

Frittimine, praadimine, grillimine

Universaalsed ahjud praadimiseks, küpsetamiseks, pruunistamiseks seda nii rasvavaba röstimise, kuuma õhuga töötlemise kui ka kontaktküpsetuse tehnoloogial.

Jahutamine, külmutamine

Spiraaltehnoloogia seade toiduainete jahutamiseks ja külmutamiseks.

Juur- ja köögivilja töötlemine

Lehtköögiviljade, juur- ja köögiviljade pesu-, kuivatus-, koorimissüsteemid. 

 

Pesu

Lahendused peamiselt juur- ja  köögiviljade pesemiseks. Spetsiaalsed pesusüsteemid puu- ja lehtköögiviljadele ning tükeldatud kui tükeldamata toodete pesemiseks.  

Kuivatus

Tsentrifuug-, õhkkuivatustunnel ning kuivatuskonveier lahendused võimaldavad õrnade lehtköögiviljade kuivatamist ja vee eraldamist mistahes toote pinnalt. 

 

 

Koorimine

Mitmekülgsed abrasiiv- või teraga koorimismasinad eelnevalt pestud juur- ja köögivilja koorimiseks. Seadmed sibula koorimiseks.

Kontroller

Kontrollisüsteemid tootmisprotsessi täielikuks jälgimiseks. Sealhulgas kuju, värvi eristus; pudeli loendur; kõrguse, laiuse mõõtmine, korgi ülevaatus ja olemasolu tuvastmamine; pudelite täituvuse ja tühjade pudelite kontroll; jääkvedeliku-, täitetaseme-, etiketi-, tihendi-, vaakumi kontroll; tühja ja täidetud kasti ülevaatus jne.

Näita rohkem 

X-Ray

Röntgentehnoloogial põhinevad toote kvaliteedi kontrollsüsteemid. Spetsiaalsed lahendused igale tööstussektorile.  

Sorteerimine

Lai valik erinevaid optilise sorteerimise seadmeid juur- ja puuviljadele, marjadele, pähklitele jne.  Sorteerimine vastavalt toote suuruse, defekti või spetsifikatsiooni järgi, pestud või pesemata toode. Kõrvaliste objektide eemaldamine, sorteerimine põllul ja muud lahendused.